FAQ

Nie, dropshipping może być obsługiwany w planie Basic. Opcje płatne posiadają dodatkowe korzyści oraz w pełni zautomatyzowany dropshipping.

Oczywiście na floweb.pl tworzymy sklepy internetowe. W planie Entreprise na Floweb.pl możesz wykupić dostęp do planu standardowego w wersji Lifetime. Za usługę Dropshipping Standard nigdy nie zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 490 zł netto.
Tak, w każdej chwili można dokonać aktualizacji.
Po uzgodnieniu raz w miesiącu wspólnie wybieramy tematy blogowe, które mają pojawiać się w określonych odstępach czasu na stronie. Dodatkowo można tworzyć blogi z frazami, na które sklep ma się pozycjonować.
Raport zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące pozycjonowania sklepu. Raport tygodniowy zawiera m.in.: Status pozycji na wybranych frazach, analizę konkurencji, procent widoczności serwisu w Internecie oraz analizę linkowania.

Podczas zwykłego dropshippingu, Twój klient składa zamówienie w Twoim sklepie, a następnie Ty przekazujesz nam te informacje o wysyłce produktów i adresie. W pełni zautomatyzowanym dropshippingu pobieramy zamówienia z Twojego sklepu od razu po złożeniu przez Twojego klienta. Pozwala to oszczędzić czas oraz stres związany z czasem dostawy.

Tak, w wersji płatnych Standard i Premium wysyłanie na własnych etykietach jest darmowe. Przyjmujemy etykiety w formacie A6 od kuriera InPost, Paczkomatów oraz UPS. 

Nie wymagamy podpisywania żadnych umów związanych z dropshippingiem.

Jeżeli klient nie odbierze paczki i wróci do nas na magazyn, może zostać pobrana opłata 14,75zł brutto za usługę przesyłka zwrotna. 

W Polsce używamy kurier InPost oraz Paczkomaty. Przesyłki zagraniczne obsługiwane są przez UPS.

Jeżeli produkt został uszkodzony i podlega gwarancji, zazwyczaj wymieniamy na nowy model. Jeżeli jest to proste uszkodzenie możemy naprawić od ręki. Następnie wysyłamy bezpośrednio do klienta, aby zaoszczędzić czas.

Aby minimalizować ilość dokumentów w wersji Basic wystawiamy ją raz w tygodniu do wszystkich zamówień z obecnego tygodnia. W wersjach płatnych istnieje możliwość rozliczania się raz w miesiącu.

W zależności od planu, zamówienia mogą być opłacana raz w tygodniu lub raz w miesiącu.

2 miesiące za darmo przy płatności za rok 10+2 gratis. Plan Standard 4.900zł netto, a Plan Premium 14.900zł netto.

< Back
There are no products in your cart.
Product total: 0.00 zł
Pay now
0
0 items in your cart - 0.00 zł
Pay now
Scroll to Top
Otwórz WhatsApp
💬 Porozmawiaj z nami na WhatsApp
Cześć 👋
Jak możemy pomóc?